Разлика помеѓу преработките на „1955“

Одземени 7 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: jbo:1955moi
с (Бот Менува: ar:ملحق:1955)
с (Бот Менува: jbo:1955moi)
 
[[Категорија:20 век|51955]]
 
[[mhr:1955]]
 
[[af:1955]]
[[it:1955]]
[[ja:1955年]]
[[jbo:1955moi nanca]]
[[jv:1955]]
[[ka:1955]]
[[lv:1955]]
[[map-bms:1955]]
[[mhr:1955]]
[[mi:1955]]
[[mn:1955]]
46.384

уредувања