Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

нема опис на уредувањето
(Вандализам од страна на некои така-наречени „фанови“ кои цело време инсистираат на некои поинакви транслитерации на насловите на книг)
[[vi:Harry Potter và Chiếc cốc lửa]]
[[zh:哈利·波特与火焰杯]]
[[Податотека:
<gallery>
Пример.jpg
</gallery>]]
2.626

уредувања