Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бугарија-гео-никулец“

нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: bg, da, ro Менува: pl)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[Слика:Bulgaria stub.svg|30п|Бугарија]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Географија на Бугарија|географијата на Бугарија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
[[Категорија:Географски никулци за Бугарија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>