Драгиша Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{end box}}
 
[[Категорија:Српски политичари|CvetkovicЦветковиќ, DragisaДрагиша]]
[[Категорија:Југословенски политичари|CvetkovicЦветковиќ, DragisaДрагиша]]
 
{{Serbia-bio-stub}}