Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Историја на Романија“

нема опис на уредувањето
(Креирана страница со: {| class="infobox" style="text-align:center; font-size: 95%;" | style="font-size: 90%;" | Дел од серијалот за Романија<br /> <span...)
 
[[Категорија:Историја на Романија|{{PAGENAME}}]]
</noinclude>
[[Категорија:Шаблони за европска историја]]