Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 14 години
+fi + {{Link FA|fi}}
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: hu:Diszkoszhalak)
(+fi + {{Link FA|fi}})
 
[[Категорија:Риби]]
 
{{Link FA|fi}}
 
[[az:Discus]]
[[es:Symphysodon]]
[[fa:دیسکوس]]
[[fi:KiekkokalaKiekkokalat]]
[[fr:Symphysodon]]
[[he:דיסקוס]]
Анонимен корисник