Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината, пред 10 години
с
Бот Додава: ru:Самодержавие
[[pl:Autokracja]]
[[pt:Autocracia]]
[[ru:Самодержавие]]
[[sh:Autokracija]]
[[simple:Autocracy]]
6.250

уредувања