Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sw:Mkoa wa Osmaniye
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: crh:Osmaniye (il))
с (Бот Додава: sw:Mkoa wa Osmaniye)
[[ru:Османие (ил)]]
[[sv:Osmaniye (provins)]]
[[sw:Mkoa wa Osmaniye]]
[[tg:Вилояти Османие]]
[[tr:Osmaniye (il)]]
18.766

уредувања