Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
с (Бот Додава: az:Valentina Matviyenko)
[[mn:Валентина Матвиенко]]
[[ms:Valentina Matviyenko]]
[[nl:Valentina Matvijenko]]
[[no:Valentina Matvijenko]]
[[os:Матвиенко, Иваны чызг Валентинæ]]
[[ru:Матвиенко, Валентина Ивановна]]
[[simple:Valentina Matviyenko]]
[[sk:Valentina Ivanovna Matvijenková]]
[[sr:Валентина Матвињенко]]
[[sv:Valentina Matvijenko]]
109.264

уредувања