Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Германија-био-никулец“

с
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа биографска статија за ли...)
 
[[Категорија:Никулци за Германци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[ar:قالب:بذرة أعلام ألمانيا]]
[[en:Template:Germany-bio-stub]]
[[eo:Ŝablono:Ĝermo-germano]]
[[ro:Format:Ciot-bio-Germania]]
</noinclude>
58.155

уредувања