Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Астрологија-никулец“

с
Бот Додава: ro:Format:Ciot-astrologie
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >15px</td >...)
 
с (Бот Додава: ro:Format:Ciot-astrologie)
<noinclude>
[[en:Template:Astrology-stub]]
[[ro:Format:Ciot-astrologie]]
</noinclude>
58.155

уредувања