Предлошка:Казахстан-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Креирана страница со: <div class="boilerplate metadata" id="stub"> {| cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;" |- | [[Image:Flag of Kazakhstan.svg|30p…)
 
Нема опис на уредувањето
|}</div>[[Category:Никулци за Казахстан<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
<!-- interwiki -->
[[Категорија:Шаблони за Казахсан]]
[[en:Template:Kazakshtan-stub]]
[[sv:Mall:Kazakstanstub]]