Предлошка:Германија-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Interwiki)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Никулци за Германија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за Германија]]
 
[[bg:Шаблон:Германия-мъниче]]
[[ca:Plantilla:Esborrany d'Alemanya]]