Разлика помеѓу преработките на „8 септември“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: mhr:8 Идым
с (Бот Менува: af, hif, id, jv, ms, sco, yo)
с (Бот Менува: mhr:8 Идым)
[[lt:Rugsėjo 8]]
[[lv:8. septembris]]
[[mhr:8 идымИдым]]
[[ml:സെപ്റ്റംബര്‍ 8]]
[[mr:सप्टेंबर ८]]
46.384

уредувања