Разлика помеѓу преработките на „Соборна џамија (Исфахан)“

с
Бот Додава: sh:Džamija Jame u Isfahanu
с (Бот менува: кој што -> којшто, сеуште -> сѐ уште)
с (Бот Додава: sh:Džamija Jame u Isfahanu)
 
 
{{Шаблон:Џамии во Иран}}
[[en:Jamé Mosque of Isfahan]]
 
[[en:Jamé Mosque of Isfahan]]
[[fa:مسجد جامع اصفهان]]
[[fr:Grande mosquée d'Ispahan]]
[[nl:Vrijdagmoskee van Isfahan]]
[[sh:Džamija Jame u Isfahanu]]
{{Шаблон:Џамии во Иран}}
18.766

уредувања