Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
с (Бот менува: кое што -> коешто)
 
[[en:Macedonian Prva Liga 2007-08]]
[[fr:Championnat de Macédoine de football 2007-2008]]
[[it:Campionato di calcio macedone 2007-2008]]
[[sr:Прва лига Македоније у фудбалу 2007/08.]]
6.250

уредувања