Разлика помеѓу преработките на „Македонија на Летните олимписки игри 2004“

нема опис на уредувањето
 
==Резултати==
=== [[податотека:Athletics pictogram.svg|30п]] [[Атлетика]] ===
{{main|Пливање на Летните олимписки игри - 2004}}
 
|}
 
=== [[податотека:Swimming pictogram.svg|30п]] [[Пливање]] ===
{{main|Пливање на Летните олимписки игри - 2004}}
 
|}
 
=== [[Податотека:Shooting pictogram.svg|30п]] [[Стрелаштво]] ===
{{main|Стрелаштво на Летните олимписки игри - 2004}}
Во стрелаштво, Македонија настапи сано со една натпреварувачка.
|}
 
===[[Податотека:Canoeing (flatwater) pictogram.svg|30п]] [[Кајак и кану на диви води|Кајак и кану]] ===
{{main|Кајак и кану на диви води на Летните олимписки игри - 2004}}
 
|}
 
=== [[Податотека:Wrestling pictogram.svg|30п]] [[Борење]] ===
{{main|Борење на Летните олимписки игри - 2004}}
* Слободен стил
|}
 
==== Резултати по категории ====
{| class="wikitable" style="text-align: left;" |
|-
|2. коло || '''[[Мирослав Гочев]]''' {{БУГ}} || 4:2 || [[Могамед Ибрагимов]] {{МАК}}
|}
 
== Видете исто така ==
* [[Македонија на Олимписките игри]]
 
== Референци ==