Разлика помеѓу преработките на „Сперматозоид“

Додадени 156 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: iu, ko, la, my, ro, sh, sr Брише: sk Менува: pt, ru
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: iu, ko, la, my, ro, sh, sr Брише: sk Менува: pt, ru)
[[io:Spermatozoido]]
[[it:Spermatozoo]]
[[iu:ᓯᖓᐃᑦᔪᑎ/singaitjuti]]
[[ja:精子]]
[[ko:정자]]
[[la:Spermatozoon]]
[[lt:Spermatozoidas]]
[[my:သုတ်ကောင်]]
[[nl:Zaadcel]]
[[no:Spermie]]
[[pl:Plemnik]]
[[pt:EspermatozóideEspermatozoide]]
[[qu:Yuma kurucha]]
[[ro:Spermatozoid]]
[[ru:Сперматозоиды]]
[[ru:Сперматозоид]]
[[sh:Spermij]]
[[simple:Sperm]]
[[sr:Сперматозоид]]
[[sk:Spermia]]
[[su:Spérma]]
[[sv:Spermie]]
24.401

уредување