Разлика помеѓу преработките на „Планетите во астрологијата“

с
Бот Додава: nl:Planeten in de astrologie
с (Бришење на "Saturn's_rings.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Tryphon по)
с (Бот Додава: nl:Planeten in de astrologie)
[[Категорија:Астрологија]]
[[Категорија:Хороскоп]]
 
 
[[de:Planetenkinder]]
[[en:Planets in astrology]]
[[nl:Planeten in de astrologie]]
[[pt:Planetas na astrologia]]
[[ru:Планеты в астрологии]]
10.025

уредувања