Разлика помеѓу преработките на „Денес над Македонија“

с
Бот Менува: pt:Denes nad Makedonija
с (Бот Додава: ro:Astăzi peste Macedonia)
с (Бот Менува: pt:Denes nad Makedonija)
[[no:Denes Nad Makedonija]]
[[pl:Hymn Macedonii]]
[[pt:Denes nad Makedonija]]
[[pt:Hino nacional da República da Macedónia]]
[[ro:Astăzi peste Macedonia]]
[[ru:Гимн Республики Македония]]
46.384

уредувања