Клавдиј Птоломеј: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: az:Ptolomey
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: az:Ptolomey)
[[ar:كلاوديوس بطليموس]]
[[ast:Claudio Ptolomeo]]
[[az:Ptolomey]]
[[bg:Клавдий Птолемей]]
[[bn:টলেমি]]
21.521

уредување