Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|language = [[шпански]]
|num_seasons =
|num_episodes = 166160
|executive_producer = Никандро Дијаз Гонзалес
|runtime = [[45 минути]]
Анонимен корисник