Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Студена војна“

нема опис на уредувањето
{{Напатствија за избрана статија}}
 
<div class="boilerplate metadata rfa" style="background-color: #fff5f5; margin: 2em 0 0 0; padding: 0 10px 0 10px; border: 1px solid #AAAAAA;">
==[[Студена војна]]==
 
===Информации===
<span style="border: 1px solid #aaa; background: #f9fcf9; margin-right: .5em; padding: 6px;">Статијата е предложена за дискусија во 23:59, 12 август 2009 (UTC). </span>
=== Воздржан ===
{{воздржан}}--[[Корисник:Bjankuloski06|Б. Јанкулоски]] <small>([[Разговор со корисник:Bjankuloski06|разговор]])</small> 10:02, 17 август 2009 (UTC)
</div>
 
[[Категорија:Википедија:Кандидати за избрана статија]]