Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ca:Charlotte
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hr:Charlotte, Sjeverna Karolina)
с (Бот Додава: ca:Charlotte)
[[ar:تشارلوت، كارولاينا الشمالية]]
[[bg:Шарлът]]
[[ca:Charlotte]]
[[cs:Charlotte (Severní Karolína)]]
[[da:Charlotte (North Carolina)]]
10.025

уредувања