Дебочица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 15 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Села во Пиринска Македонија|
| слика мапа=
| име=Дебочица
2.779

уредувања