Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Додадени 17 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
 
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Села во Пиринска Македонија|
| слика мапа=
| име=Обидим
2.779

уредувања