Разлика помеѓу преработките на „Сулејман Рушити“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Политичари од Република Македонија]]
[[Категорија:Албански политичари од Република Македонија]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 20022006]]
[[sr:Сулејман Рушити]]