Разлика помеѓу преработките на „Сулејман Рушити“

Додадени 112 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Политичари од Република Македонија]]
[[Категорија:Албански политичари од Република Македонија]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2002]]
 
[[sr:Сулејман Рушити]]