Разлика помеѓу преработките на „Влада на Македонија од 2006“

нема опис на уредувањето
с (с)
*[http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/mk/newsbriefs/setimes/newsbriefs/2007/06/13/nb-06 ПДП и' се приклучи на македонската влада и доби министерско место]
 
[[Категорија:ВладиВлада на Република Македонија| од 2006]]
 
[[bg:Правителство на Република Македония (6)]]