Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 113 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: кој што -> којшто)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Македонски политичари|Ј]]
[[Категорија:Кочани]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2002]]