Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Додадени 114 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1991]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1994]]
 
[[bg:Любомир Фръчковски]]
[[de:Ljubomir Frčkoski]]