Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Додадени 112 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (ситно средување)
[[Категорија:Родени во Скопје]]
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1991]]
 
[[bg:Любомир Фръчковски]]
[[de:Ljubomir Frčkoski]]