Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: crh:Osmaniye (il)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Османие (ил))
с (Бот Додава: crh:Osmaniye (il))
[[bg:Османие (вилает)]]
[[br:Osmaniye (proviñs)]]
[[crh:Osmaniye (il)]]
[[cv:Османие (ил)]]
[[de:Osmaniye (Provinz)]]
46.384

уредувања