Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: uz:Gʻarb
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: kv:Рытыввыв)
с (Бот Додава: uz:Gʻarb)
[[tr:Batı (yön)]]
[[uk:Захід]]
[[uz:Gʻarb]]
[[vec:Ovest]]
[[vi:Hướng Tây]]
109.264

уредувања