Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Category -> Категорија, Image -> Податотека, Август -> август)
с
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2006]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Живи Луѓелуѓе]]
[[Категорија:Фудбалери во Бундеслига]]
[[Категорија:Фудбалери на Европско првенство 2008]]