Разлика помеѓу преработките на „18 август (настани)“

с
нема опис на уредувањето
(нови стари настани, слика)
с
[[Податотека:Nikola martinoski.jpg|right|100px120px|Никола Мартиновски]]
 
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1201]] 
4.318

уредувања