Разлика помеѓу преработките на „1885“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: kn:೧೮೮೫
с (Бот Менува: ar:ملحق:1885)
с (Бот Додава: kn:೧೮೮೫)
 
[[Категорија:19 век|81885]]
 
[[mhr:1885]]
 
[[af:1885]]
[[jv:1885]]
[[ka:1885]]
[[kn:೧೮೮೫]]
[[ko:1885년]]
[[ksh:Joohr 1885]]
[[lv:1885]]
[[map-bms:1885]]
[[mhr:1885]]
[[mi:1885]]
[[mr:इ.स. १८८५]]
18.766

уредувања