Разлика помеѓу преработките на „Папете“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: tr:Papeete
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница, Category -> Категорија, Image -> Податотека)
с (Бот Додава: tr:Papeete)
[[sr:Папете]]
[[sv:Papeete]]
[[tr:Papeete]]
[[ty:Pape’ete]]
[[zh:帕皮提]]
109.264

уредувања