Разлика помеѓу преработките на „ISO 639“

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: сеуште -> сѐ уште)
с
 
[[Категорија:ISO 639 стандарди]]
[[Категорија:ISO стандарди|6]]
 
[[af:ISO 639]]
4.318

уредувања