Разлика помеѓу преработките на „Канцелар“

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nl:Kanselier (historisch)
с (Бот Додава: ang, az, cs, el, es, hu, la, pt, sah, sw, tr, uk Брише: fi, ja, nl, pl, zh)
с (Бот Додава: nl:Kanselier (historisch))
[[la:Cancellarius]]
[[lt:Kancleris]]
[[nl:Kanselier (historisch)]]
[[pt:Chanceler]]
[[ro:Cancelar]]
46.384

уредувања