Отвори го главното мени

Промени

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: fr:Éleuthère (pape)
[[fa:الئوتروس]]
[[fi:Eleuterius]]
[[fr:Éleuthère (pape)]]
[[gl:Eleuterio, papa]]
[[he:אלאוטריוס]]
46.384

уредувања