Александриска библиотека: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: arz:مكتبة اسكندريه
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Менува: arz:مكتبة اسكندريه)
 
[[ar:مكتبة الإسكندرية]]
[[arz:مكتبة اسكندريةاسكندريه]]
[[bg:Александрийска библиотека]]
[[ca:Biblioteca d'Alexandria]]
708

уредувања