Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sw:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: sw:Grenoble)
[[sr:Гренобл]]
[[sv:Grenoble]]
[[sw:Grenoble]]
[[tr:Grenoble]]
[[uk:Гренобль]]
46.384

уредувања