Авр: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sw:Le Havre
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: el:Χάβρη; козметичке промене)
с (Бот Додава: sw:Le Havre)
[[sr:Авр]]
[[sv:Le Havre]]
[[sw:Le Havre]]
[[tr:Le Havre]]
[[uk:Гавр]]
5.665

уредувања