Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Портал“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
(remove GFDL violation)
{| style="background: transparent;"
|<div style="position: relative; width: 36px; height: 32px; overflow: hidden">
<div style="position: absolute; top: 0px; left: 0px; z-index: 2">[[Image:{{{image|Portal.gifsvg}}}|{{{size|36}}}x32px|Portal:{{{name|{{PAGENAME}}}}}]]</div>
</div>
|| '''''[[Портал:{{{name|{{PAGENAME}}}}}|Портал: {{{name|{{PAGENAME}}}}}]]'''''
Анонимен корисник