Разлика помеѓу преработките на „Клод Моне“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: zh:克勞德·莫內
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Менува: zh:克勞德·莫內)
[[uz:Claude Monet]]
[[vi:Claude Monet]]
[[zh:克德·莫內]]
[[zh-min-nan:Claude Monet]]
[[zh-yue:莫奈]]
46.384

уредувања