Разлика помеѓу преработките на „Медиумска информативна агенција“

нема опис на уредувањето
{{Македонија-никулец}}
{{Македонски медиуми}}
[[Категорија:РепубликаМакедонски Македонијамедиуми]]
[[Категорија:Македонски новински агенции]]
[[en:Macedonian Information Agency]]