Разлика помеѓу преработките на „Југославија“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: pap:Yugoslavia
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: pap:Yugoslavia)
[[Категорија:Југославија|*]]
[[Категорија:Поранешни држави на Балканот]]
 
[[af:Joegoslawië]]
[[ar:يوغوسلافيا]]
[[nn:Jugoslavia]]
[[no:Jugoslavia]]
[[pap:Yugoslavia]]
[[pl:Jugosławia]]
[[pt:Jugoslávia]]
5.665

уредувања