Разлика помеѓу преработките на „Плаошник“

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: en:Plaošnik
(commons category)
с (Бот Додава: en:Plaošnik)
[[Категорија:Значајни археолошки локалитети (Република Македонија)]]
[[Категорија:Охридски знаменитости]]
 
[[en:Plaošnik]]
109.264

уредувања