Менопауза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Менува: ar:سن اليأس
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот менува: Јули -> јули
с Бот Менува: ar:سن اليأس
Ред 22:
 
[[als:Menopause]]
[[ar:إياسسن اليأس]]
[[bg:Менопауза]]
[[ca:Menopausa]]
46.384

уредувања